Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SuperMotoCZ.cz - O mistrovství (ABOUT)

O mistrovství (ABOUT) Doporučený

Co Vás čeká...

Už podruhé se na Autodromu Vysoké Mýto sjedou v první půlce července největší hvězdy v disciplíně SUPERMOTO. 

Mimo mistrovství světa, které Česká republika za podpory Autoklubu hostí bude součástí akce i mistrovství evropy juniorů a české mistrovství.

V sobotu nás čekají kvalifikace do všech tříd - tedy českých S2, zkušených jezdců S3, nových S10 i nejmenší třídy jak české, tak evropské. V neděli uvidíme hlavní závody. 

 

Letošní seriál je ještě napínavější než v předchozích letech. Hned na prvním závodě v Itáli se umístil náš český závodník Milan Sitnianský na 3. místě, zatímco v loňském roce si vybojoval celkové 4. místo - závod na vlastní půdě, kde se mu minulou sezónu také vedlo, bude proto mimořádně dramatický.

Uvidíme, kdo z dalších nováčků Supermoto ještě zamíchá výsledky, každopádně oba dva první závody sezóny ukázaly, že letos půjde o nečekanou podívanou. 

Opravdu bude na co se těšit a takovou podívanou si nesmíte nechat ujít! 

 

Pokud nejsou motorky co Vás (nebo Vaše děti) zajímá, můžete se spolehnout, že Vás obklopíme i spoustou dobrého jídla a zábavy, pro Vaše nejmenší jsme připravili skákací hrad stejně jako loni a o zábavu jistě nebude nouze. 

Místo konání a přístup do areálu zde

Aktuality můžete sledovat také na Facebooku:

 square facebook 512


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /web/htdocs5/supermotoczcz/home/www/templates/rt_fresco_responsive/html/com_k2/default/item.php on line 250
Číst 828 krát Naposledy změněno středa, 01 červen 2022 19:18