Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SuperMotoCZ.cz - O mistrovství (ABOUT)

O mistrovství (ABOUT) Doporučený

Co Vás čeká...

Na konci července se na závodišti ve Vysokém Mýtě sejdou největší hvězdy v disciplíně SUPERMOTO. 

Mimo mistrovství světa, které Česká republika za podpory Autoklubu hostí bude součástí akce i mistrovství evropy juniorů a české mistrovství.

V sobotu nás čekají kvalifikace do všech tříd - tedy českých S2, zkušených jezdců S3 i nejmenší třídy jak české, tak evropské. 

V pět hodin odpoledne už bude k vidění první závod mistrovství světa. Mezi zvučnými jmény ze světa jako je Thomas Chareyere, Dieogo Monticelli (oba TM/L30), Lukas Hollbacher (MTR Racing), Elia Sammartin, Marc-Reiner Schmidt (oba Phoenix Racing Team) budou z ampliónů slyšet i česká jména jako Milan Sitnianský (Phoenix Racing Team) a premiéru na světovém závodě budou mít i naši jezdci Cikánek, Řihák nebo Erik Provazník. Připojí se i několik nových jezdců z Rakouska. Opravdu bude na co se těšit a takovou podívanou si nesmíte nechat ujít!

Hned, jak se všichni jezdci ze všech tříd v neděli ráno rozehřejí, čeká asfalt ve Vysokém Mýtě bitva o vítěze závodů, velkolepé finále a ještě velkolepější vyhlášení vítězů. Plný den napětí, který je již po druhé okořeněný o napínavé zpestření v podobě JOKER LANE - jak a kdy se který z jezdců zařadí do speciální části trati, kterou musí projet vždy alespoň jednou za závod a prodloužit si tak jízdu? Jestli Vás to zajímá (a to by mělo) budeme se na Vás těšit o víkendu 24. a 25. července na autodromu ve Vysokém Mýtě. 

Pokud nejsou motorky co Vás (nebo Vaše děti) zajímá, můžete se spolehnout, že Vás obklopíme i spoustou dobrého jídla a zábavy, pro Vaše nejmenší jsme připravili skákací hrad a o zábavu jistě nebude nouze. 

Podmínky pro vstup s ohledem na COVID-19 naleznete zde

Místo konání a přístup do areálu zde

Aktuality můžete sledovat také na Facebooku:

 square facebook 512


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /web/htdocs5/supermotoczcz/home/www/templates/rt_fresco_responsive/html/com_k2/default/item.php on line 250
Číst 425 krát Naposledy změněno úterý, 20 červenec 2021 06:11