Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SuperMotoCZ.cz - Už se to blíží!
středa, 24 duben 2024 10:39

Už se to blíží!

 

V první řadě, jak jste si možná všimli, mistrovství má nyní nový název Open MČR Supermoto.

 

Je to tak – další ročník Open MČR Supermoto nezadržitelně klepe na dveře. Nová sezona bude zahájena již za necelý měsíc, přičemž v plánu je pro letošek celkem 6 podniků, a to na pěti okruzích v České republice a u našich jižních sousedů v Rakousku.

Sezóna bude rozdělena na jarní a podzimní část, vždy po třech závodech. Začneme v 18. – 19. května v Písku, následně se celý seriál přesune do Vysokého Mýta, a to o víkendu 1. – 2. června. Jarní část pak uzavře závod v rakouském Fuglau v termínu 15. – 16. června.

Po letní pauze se celý kolotoč Open MČR Supermoto rozjede v severočeském Chebu 24. – 25. srpna, aby se o dva týdny přesunul opět do Rakouska, tentokrát však v termínu 7. – 8. září do Melku. Poslední závod letošního roku, za který opět bude přidělen dvojnásobný počet bodů, se odjede 12. – 13. října ve Vysokém Mýtě.

Do jednotlivých podniků je možné se přihlašovat již nyní ZDE.

Závody, které budou tradičně startovány z třířadého roštu, jsou vypsány v celkem 10 třídách, přičemž třídy pro závodníky bez licence, tedy S9 Hobby Amatér a S10 Hobby Amatér pro začátečníky se mohou jet jen v rámci doplňkového programu mistrovství, a to při minimálním počtu 6 přihlášených jezdců.

Více informací o nadcházející sezoně se dozvíte na našich kanálech a sociálních sítích:
- Facebook: https://www.facebook.com/MMCRsupermoto
- Instagram: https://www.instagram.com/supermotocz/
- Fotky z jednotlivých závodů: https://mmcrsupermoto.rajce.idnes.cz/?sort=albumName

Autor: Vašek Volf

 

Výstřižek open mčr 2

Naposledy změněno středa, 24 duben 2024 15:23