Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SuperMotoCZ.cz - Aktuálně ze závodů
čtvrtek, 16 červen 2022 23:07

Aktuálně ze závodů

Doufáme, že jste si první dva závody všichni užili a že v tomto duchu budeme pokračovat. 

 

A co bylo na posledním závodě ve Vysokém Mýtě? 

 

Sobota byla ve znamení tréninků a snad díky počasí nebylo vždy jednoduché udržet se na dvou kolech, ale vše nakonec dobře dopadlo a mimo příjemného sobotního večera nás čekala i závodní neděle.

 

Konečně jsme vyzkoušeli i třídu S9 bez offroad, děkujeme všem závodníkům, kteří už tuto kategorii vyzkoušeli a budeme se těšit, že závodníků na asfaltu bude jen přibývat. 

 

Další závod bude sice bez třídy S9, protože dalším závodem bude už za necelý měsíc Mistrovství světa, ale na těch příštích závodech, o kterých budeme informovat, se snad zase svezou i ti, co do terénu ještě (nebo už) zavítat nechtějí. 

 

9. a 10. 7. nás samozřejmě čeká i jeden z podniků mistrovství ČR. Mimo zmíněné třídy S9 se v rámci českého seriálu v tomto termínu nepojede ani třída S1, protože ta se pojede právě v rámci MS, takže kdo by se chtěl účastnit s nadšením ho uvítáme na startovním roštu, body do MMČR se však z tohoto závodu nezapočítávají (v rámci MMČR v tomto termínu nebude vypsaná).

 

Doufáme, že na příštím závodě, kde pojedou třídy S2, S3, S5, S6 a S10 se potkáme v co největším počtu, ať můžeme ukázat, že i naše závody jsou pěnou podívanou a mimo jiné se alespoň budete moct těšit na společné závody se světovou elitou. 

 

Další aktuální informace budeme přinášet postupně, proto sledujte náš web i facebook - případně Vám budeme vděční, když budete novinky a zprávy ze závodů posílat a šířit dál. Nakonec bez Vás - závodníků Supermoto, mechaniků a trpělivých rodin - by se přece nezávodilo. Děkujeme za podporu a pokračujte v ní, jak to jenom jde!!!

 

Aktualizace:

V pátek 8.7.2022 proběhne od 12:40 trénink, kdy každá kategorie bude mít 4x20 minut tréninkového času. Administrativní a technické přejímky se budou konat v pátek 8. července 2022 15:00 - 19:00 a v sobotu 9. července 2022 8:00 - 8:30.

Oficiální vývěska bude opět fungovat prostřednictvím aplikace Sportity (heslo MS22), kam budou postupně nahrávány aktuální informace a oficiální dokumenty včetně harmonogramu.

 

Dne 1.7.2022 proběhne ještě jeden extra tréninkový den motocyklů na Autodromu Vysoké Mýto: od 8-17h.
Příjezd bude zadní branou od letiště.
Předchozí rezervace není nutná, stačí pouze přijet a zaplatit poplatek 1100,-

Naposledy změněno neděle, 19 červen 2022 21:29