Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SuperMotoCZ.cz - První závod a aktuální informace
neděle, 01 květen 2022 21:06

První závod a aktuální informace

Sezóna beží a brzy nás čeká první závod v Písku. Neváhejte se přihlašovat, těšíme se na všechny závodníky. Opět paltí elektronické přihlašování zde na webu. Protože máme i nové kategorie, doufáme, že se k nám připojí i nějací nováčci, nově pro tuto příležitost (tedy pro nováčky na vyzkoušení) máme i třídu S10, kam je možné se přihlašvat bez licence. Předpoklad pro otevření této třídy je alespoň 10 přihlášených jezdců. Známé tváře se mohou přihlašovat do kategorií, které jsou stále stejné a navíc ještě můžete využít třídu bez off roadu, i zde je předpoklad por otevření třídy alespoň 10 přihlášených jezdců. Proto se určitě přihlašujte a nečekejte na později - a to ve všech třídach. 

 

Závody v Písku budou spojené s s Rakouskem. Info k závodům, jako otevření závodiště, možnost tréninků apod. budeme aktualizovat v týdnu. Podle dosavadních informací je předpoklad tréninku na závodišti v Písku v sobotu 7. května od 9:00 do 18:00 a ve středu 11. května od 13:00 do 18:00 po dohodě. Po zimě máte tedy příležitost natrénovat na první závod. 

 

Připomínáme, že jedeme letos opět dva závody v Rakousku, jen je potřeba nezapomenout na nutnost mezinárodní licence. 

 

A stejně jako v loňském roce se opět zadařilo a budeme pořádat i jeden ze závodů mistrosvstí světa ve Vysokém Mýtě a těšit se na něj můžete v červenci. 

 

Těšíme se na Vás o prvním závodním víkendu 14. a 15. května 2022!