Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SuperMotoCZ.cz - Články https://supermotocz.cz Mon, 20 Sep 2021 01:27:59 +0200 Joomla! - Open Source Content Management - Version 3.9.27 cs-cz Aktuální info - Melk 11. a 12. 9. 2021 https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/967-aktu%C3%A1ln%C3%AD-info-melk-11-a-12-9-2021.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/967-aktu%C3%A1ln%C3%AD-info-melk-11-a-12-9-2021.html Spojené závody - Rakousko - Melk - 

Těšíme se na shledání na předposledních závodech v Melku. 

V pátek bohužel není trénink, jak jsme informaovali na posledních závodech. 

Vjezd do areálu je v pátek od 17 hodin. 

Pro všechny, kteří budou přihlášeni do čtvrtku do 18:00 (stejným způsobem, jako po celou sezónu prostřednictvím online přihlášení na těchto stránkách ZDE) platí zvýhodněná cena v dané třídě pro včasné přihlášení 100 EUR. Příhlášení těsně před závodem nebo přímo na závodech je podle vypsaných cen, viz. ZÚ - ZDE

Proto se prosím přihlaste v předstihu. 

Heslo na Sportity do Melku, kam budeme opět zasílat info a časový harmonogram:

Heslo Melk

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Tue, 07 Sep 2021 19:50:26 +0200
Aktuální info - závody Vysoké Mýto 4. a 5. 9. 2021 https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/966-aktu%C3%A1ln%C3%AD-info-z%C3%A1vody-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-4-a-5-9-2021.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/966-aktu%C3%A1ln%C3%AD-info-z%C3%A1vody-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-4-a-5-9-2021.html Po "světovém" závodě nás čeká další závody českého mistrovství opět ve Vysokém Mýtě.

Přihlašujte se již nyní na 4. závod MMČR v roce 2021. 

Pro velkou vytíženoust areálu bohužel nebude možný v pátek trénink

Časový harmonogram bude podle obvyklých podmínek společného mistrovství s Rakouskem a bude přidán co nejdříve. 

AKTUALIZACE: Vjezd do areálu v pátek již v 16:00 hodin. 

Přejímka bude probíhat v sobotu od 7:30 ráno.

Podmínky budeme průběžně aktualizovat. 

Všem děkujeme za účast na posledních závodech spojených s MS. Pro připomínku této krásné akce přidáváme odkaz na Svět motorů, který se závodům věnoval a který byl konečně odvisílán po pauze kvůli olympiádě. 

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10207469169-svet-motoru/221471291269100-ms-supermoto-vysoke-myto/

Přihlášení na aktuální závody jako obvykle zde

AKTUALIZACE: ZU ke stažení ZDE.

Akutalizace, časový harmonogram a vše ostatní opět bude zasíláno na Sportity. Heslo níže.

Heslo Vysoké Mýto září

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Mon, 16 Aug 2021 12:05:22 +0200
Aktuální info - závod Vysoké Mýto 24. a 25. červenec https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/965-aktu%C3%A1ln%C3%AD-info-z%C3%A1vod-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-24-a-25-%C4%8Dervenec.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/965-aktu%C3%A1ln%C3%AD-info-z%C3%A1vod-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-24-a-25-%C4%8Dervenec.html Odkaz na časový harmonogram a další info. 

Jak jsme Vás již informovali při posledních závodech v Písku, přistoupili jsme na zveřejňová informací k závodům online prostřednictvím aplikace Sportity. 

Aplikace je zdarma, nevyžaduje žádnou registraci, stačí jen nainstalovat, poté zadat heslo pro konkrétní závod a zobrazí se Vám veškeré dokumenty k závodu. Výhoda je, při jakékoliv aktuální změně v průběhu závodu nebo při přidání jakékoliv informace, kterou byste měli mít, Vám přijde rovnu do telefonu notifikace. 

Aktuálně zde pod heslem "supermotoVM" nejdete časový harmonogram k české části mistrovství, které nás čeká příští víkend. 

Heslo Vysoké Mýto červenec

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Sat, 17 Jul 2021 19:33:01 +0200
Změna termínu Melk https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/964-zm%C4%9Bna-term%C3%ADnu-melk.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/964-zm%C4%9Bna-term%C3%ADnu-melk.html Termín spojeného závodu v Rakousku je o týden posunutý na 11. a 12. září. 

Nový termín MMČR v Melku je stanoven na 11. a 12. září. Změna nastala z důvodu změny na straně pořadatele rakouského mistrovství. 

Nový termín už je změněn v kalendáři.

Kalendář

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Tue, 13 Jul 2021 10:05:13 +0200
10. a 11. července - závody Písek (harmonogram) https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/959-10-a-11-%C4%8Dervence-z%C3%A1vody-p%C3%ADsek-harmonogram.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/959-10-a-11-%C4%8Dervence-z%C3%A1vody-p%C3%ADsek-harmonogram.html Již o víkendu nás čekají další závody, tentokrát spojené s rakouským mistrovstvím. 

Časový harmonogram ke stažení ZDE.

Tréninky v pátek od tří hodin. 

Podmínky pro vstup zůstavají jako při prvním závodě. Jediná změna je v platnosti očkování - očkování pro vstup platí až 14 dní od druhé dávky (již neplatí 22 dní po první dávce) v případě dvou fázového nebo 14 dní po první dávce v případě jednofázového očkování (Johnson).

Aktuální čestné prohlášení ZDE.

SOBOTA

Supermoto MMČR 2020 + öst. Supermoto Meisterschaft
Časový harmonogram / Timetable / Zeitplan 10. 7. 2021
Pátek / Friday / Freitag
17:00 20:00 Administrativní a technické přejímky / Administrative and technical control /Anmeldung und techn. Abnahme
Sobota / Saturday / Samstag
8:00 10:00 Administrativní a technické přejímky / Administrative and technical control / Anmeldung und techn. Abnahme
    1. zasedání Jury / First Jury meeting / 1. Jury Sitzung
Volný trénink 1 / Free Practice 1  / 1. freies Training
8:00 8:15 S3 MX Cup/ Veteran Cup 40 / 50+ 15 min
8:15 8:30 Veteran  Ü 40 / Ü 50  15 min
8:30 8:45 Amateure Beginner 15 min
8:45 9:00 Amateure Elite 15 min
9:00 9:15 50 ccm + S6/S7  15 min
9:15 9:30 65/85 ccm + S5 15 min
9:30 9:45 Younge Racer  + S2 15 min
9:45 10:00 Prestige + S1  15 min
Volný trénink 2 / Free Practice 2  / 2. freies Training
10:00 10:15 S3 MX Cup/ Veteran Cup 40 / 50+ 15 min
10:15 10:30 Amateure Beginner 15 min
10:30 10:45 Veteran  Ü 40 / Ü 50  15 min
10:45 11:00 Amateure Elite 15 min
11:00 11:15 50 ccm + S6/S7  15 min
11:15 11:30 65/85 ccm + S5 15 min
11:30 11:45 Younge Racer  + S2 15 min
11:45 12:00 Prestige + S1  15 min
12:00 13:00 Přestávka / Break  / Mittagspause
12:20   Rozprava s jezdci / Rider`s Briefing / Fahrerbesprechung
Oficiální volný trénink 3 / Free Practice 3 /  3. freies Training
13:00 13:15 S3 MX Cup/ Veteran Cup 40 / 50+ 15 min
13:15 13:30 Amateure Beginner 15 min
13:30 13:45 Veteran  Ü 40 / Ü 50  15 min
13:45 14:00 Amateure Elite 15 min
14:00 14:15 50 ccm + S6/S7  15 min
14:15 14:30 65/85 ccm + S5 15 min
14:30 14:45 Younge Racer  + S2 15 min
14:45 15:00 Prestige + S1  15 min
Kvalifikační trénink / Qualifying Practice  / Zeittraining 
15:05 15:25 S3 MX Cup/ Veteran Cup 40 / 50+ 20 min
15:30 15:50 Amateure Beginner 20 min
15:55 16:15 Veteran  Ü 40 / Ü 50  20 min
16:20 16:40 Amateure Elite 20 min
16:45 17:00 50 ccm + S6/S7  15 min
17:05 17:20 65/85 ccm + S5 15 min
17:25 17:45 Younge Racer  + S2 20 min
17:50 18:10 Prestige + S1  20 min

NEDĚLE

Supermoto MMČR 2020 + öst. Supermoto Meisterschaft
Časový harmonogram / Timetable / Zeitplan 11.7.2021
warm up
8:00 8:10 S3 MX Cup/ Veteran Cup 40 / 50+ 10 min
8:10 8:20 Amateure Beginner 10 min
8:20 8:30 Veteran  Ü 40 / Ü 50  10 min
8:30 8:40 Amateure Elite 10 min
8:40 8:50 50/65/85 ccm + S5/S6/S7  10 min
8:50 9:00 Younge Racer  + S2 10 min
9:00 9:10 Prestige + S1  10 min
    2. zasedání Jury / Second Jury meeting (dle potřeby)
1. finálové jízdy / First finals races
9:15   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
9:20 9:35 S3 MX Cup/ Veteran Cup 40 / 50+ 10min + 1 lap
9:35   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
9:40 9:55 Amateure Beginner 12min + 1 lap
9:55   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
10:00 10:15 Veteran  Ü 40 / Ü 50  12min + 1 lap
10:15   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
10:20 10:35 Amateure Elite 12min + 1 lap
10:35   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
10:40 10:55 50 ccm + S6/S7  10min + 1 lap
10:55   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
11:00 11:15 65/85 ccm + S5 10min + 1 lap
11:15   Příprava na start (rošt) / Riders on the grid
11:30   Zaváděcí kolo / Warm-up lap
11:35 12:00 Younge Racer  + S2 15min + 2 lap
12:00 13:00 Přestávka / Break / Mittagspause
13:00   Příprava na start (rošt) / Riders on the grid
13:15   Zaváděcí kolo / Warm-up lap
13:20 13:40 Prestige + S1  15min + 2 lap
2. finálové jízdy /  Second finals races
13:45   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
13:50 14:05 S3 MX Cup/ Veteran Cup 40 / 50+ 10min + 1 lap
14:05   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
14:10 14:25 Amateure Beginner 12min + 1 lap
14:25   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
14:30 14:45 Veteran  Ü 40 / Ü 50  12min + 1 lap
14:45   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
14:50 15:05 Amateure Elite 12min + 1 lap
15:05   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
15:10 15:25 50 ccm + S6/S7  10min + 1 lap
15:25   uzavření předstart. prostoru / Waiting Zone closing
15:30 15:45 65/85 ccm + S5 10min + 1 lap
15:45   Příprava na start (rošt) / Riders on the grid
16:00   Zaváděcí kolo / Warm-up lap
16:05 16:30 Younge Racer  + S2 15min + 2 lap
16:30   Příprava na start (rošt) / Riders on the grid
16:45   Zaváděcí kolo / Warm-up lap
16:50 17:10 Prestige + S1  15min + 2 lap
17:40 Neoficiální vyhlášení vítězů / Price Giving Ceremony
18:10 3. zasedání Jury / Third Jury meeting
]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Wed, 07 Jul 2021 15:31:51 +0200
První závod MS (Ortona) a pozvánka do Písku https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/958-prvn%C3%AD-z%C3%A1vod-ms-ortona-a-pozv%C3%A1nka-do-p%C3%ADsku.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/958-prvn%C3%AD-z%C3%A1vod-ms-ortona-a-pozv%C3%A1nka-do-p%C3%ADsku.html Sezóna SUPERMOTO 2021 začala i ve světě a v česku nás již brzy čeká druhý závod. 

V neúprosném sálavém horku zavlála tuto sobotu startovní vlajka prvního závodu seriálu mistrovství světa pro rok 2021 v Ortoně. Příští závod (jak už víte) bude ku cti města Vysoké Mýto, kde se otevřou brány jezdcům i fanouškům již 25. července.

CB0I9819

Celý závod začal kvalifikacemi v sobotu a ještě ten den proběhl první závod. Neděle otevřela druhým závodem po poledni, kdy už by opravdu náročné na trati jen stát. Závody se nesly v duchu těsného souboje Marc-Reiner Schmidta z týmu Phoenix Racing (za který jede i naše 121 Milan Sitnianský) a závodníků Lukase Hollbachera (KTM MTR) a Thomase Chareyra (L30 TM). Tým TM byl posílený hned v závěsu této vedoucí trojice jezdcem Diego Monticellim, za kterým se drželi dva další jezdci z týmu Phoenix Racing – mimo našeho českého závodníka Milana Sitnianského i závodník Elia Sammartin. I přes urputnou výheň měl italský závodník Sammartin dobrou náladu jako vždy a ve druhém závodu se tak probojoval na čtvrté místo. Souboje to ale byly těsné. Tentokrát trochu ampér do napětí přidala i novinka, nad kterou jsme se při přípravě závodů u nás doma zarazili – a to Joker Lane. Jde o systém, který je známý například i v Really crossu, v Supermotu se však objevil první rok. Účelem je trochu zamíchat karty v pořadí, možná snad zařadit do závodu i trochu víc taktiky.GP Abruzzo Sat. 2021 6

Každý jezdec musí alespoň jednou za závod zvolit část trasy nazvanou „Joker Lane“, kterou si v principu prodlouží kolo o pár vteřin. Zda k tomu dojde hned na začátku závodu, v jeho průběhu nebo na konci už je na jezdci. Někteří jsme na tuto zvláštní změnu platnou právě pro letošní MS pohlíželi s nedůvěrou, ale musíme potvrdit, že divácky jde o velice zajímavé oživení závodů. Tribuna hřměla pokaždé, když se některý z jezdců rozhodl pro pomyslnou „zajížďku“ a riskoval tak ztrátu vedoucí pozice, někdy možná snad i pád, který by si přivodil, pokud by nepostupoval opatrně při vjíždění či vyjíždění ze speciální části trati. Všichni jezdci nakonec novinku v posledním závodě zvládli. Na stupních vítězů se tak právoplatně objevili jezdci Schmidt (1), Charyer (2) a Hollbacher (3).

 

AH3U8360

Všichni jezdci i jejich týmy se však už těší na příští závod seriálu MS ve Vysokém Mýtě, pizza a špagety se vymění za naše dobré české pivo a bude nám ctí, že několik z českých jezdců se přidá na startovní listinu a přiživíme již tak výborné české zastoupení mezi světovými jezdci. Těšíme se i na vás všechny na této mimořádné události na konci července. Mimo bohatého programu zde uvidíte nad rámec zmíněných závodů i mistrovství Evropy juniorů.

Do té doby se o něco dříve potkáme na zřejmě neméně rozpálené dráze v Písku, kde proběhne 11. července druhý závod českého mistrovství spojený s rakouským mistrovstvím. Tréninky v Písku budou v pátek od 15:00, přihlašování ZDE. Máme to zřejmě letos navzdory coronaviru mezinárodní, ale nejvíce ze všeho se těšíme na podporu našich českých fanoušků.  

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Wed, 30 Jun 2021 17:18:17 +0200
První závod ve Světě motorů https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/957-prvn%C3%AD-z%C3%A1vod-ve-sv%C4%9Bt%C4%9B-motor%C5%AF.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/957-prvn%C3%AD-z%C3%A1vod-ve-sv%C4%9Bt%C4%9B-motor%C5%AF.html Úvodní závod sezóny máme úspěšně za sebou a těšíme se na další. 

Pokud jste si z nějakého důvodu museli nechat ujít první závod ve Vysokém Mýtě nebo si pouze chcete připomenout příjemnou a ničím nerušenou atmosféru, máte příležitost v aktuálním díle Světa motorů na ČT

Děkujeme všem za spolupráci, vše se zvládlo i za současných bezpečnostních opatření a budeme se na všechny těšit na příštích závodech v Písku. 

Přihlašovat se můžete zde

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Wed, 16 Jun 2021 23:35:26 +0200
Konání závodu 12. - 13. 6. 2021 Vysoké Mýto AKTUALIZACE https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/956-kon%C3%A1n%C3%AD-z%C3%A1vodu-12-13-6-2021-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-aktualizace.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/956-kon%C3%A1n%C3%AD-z%C3%A1vodu-12-13-6-2021-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-aktualizace.html Pro tyto závody již bude platit nejaktuálnější opatření platné od 8. června. Nic zásadního se nemění, pouze budete muset prokázat, že splňujete podmínky vstupu pomocí potřebných dokladů.

Pro tyto závody již bude platit nejaktuálnější opatření platné od 8. června.

Nic zásadního se nemění, pouze budete muset prokázat, že splňujete podmínky vstupu pomocí potřebných dokladů.

Podmínky pro vstup se rozšířili - nadruhou stranu nové opatření vyžaduje po organizátorovi akce kontrolu splnění podmínek pro vstup účastníků akce a po účastnících povinnost splnění těchto podmínek prokázat. 

Nové (rozšířené) podmínky:

- stanovené jsou následující podmínky pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích nebo jiných činnostech:

a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování,

které je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice, v jiném členském státě Evropské unie nebo ve státě, který je uveden ve Sdělení Ministerstva zdravotnictví jako země nebo její část s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, které obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal,

že u očkování uplynulo:

i) od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka,

ii) od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka, nebo

iii) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců, nebo

d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo

e) osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, nebo

f) osoba absolvovala v rámci povinného testování zaměstnanců stanoveného jiným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením, nebo

g) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

 

Navíc je rozšířen počet osob na sportovních akcích na 2000 v rámci vnějších prostorů, což je pro nás určitě dobrá zpráva. 

Těšíme se na Vás.

 

Nové čestné prohlášení s přehledem možností účasti, které bude až na vyjímky (v něm určené) potřeba prokázat (obykle potvrzením) naleznete ZDE.

Celý původní článek o podmínkách konání zde.

 

PZS bude otevřeno:

dne: 11. června 2021 od 17.00 hod do 22,00 hod

dne: 12. června 2021 od 07.00 hod do 19,00 hod

dne: 13. června 2021 od 07.00 hod do 19,00 hod

 

ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ KONTROLA

Místo konání: sekretariát závodu a stanoviště technické kontroly.

Sobota 12. června 2021 16:00 - 19:00

Neděle 13. června 2021 8:00 - 8:30

Při administrativní kontrole bude pořadatel požadovat platnou licenci jezdce.Prosíme jezdce, aby vždy přistupovali jednotlivě a byly dodržovány rozestupy.

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Tue, 08 Jun 2021 20:18:48 +0200
Aktuální informace k podmínkám konání závodu - Vysoké Mýto 12. a 13. června https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/955-aktu%C3%A1ln%C3%AD-informace-k-podm%C3%ADnk%C3%A1m-kon%C3%A1n%C3%AD-z%C3%A1vodu-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-12-a-13-%C4%8Dervna.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/955-aktu%C3%A1ln%C3%AD-informace-k-podm%C3%ADnk%C3%A1m-kon%C3%A1n%C3%AD-z%C3%A1vodu-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-12-a-13-%C4%8Dervna.html Již příští víkend se všichni sejdeme na prvních závodech a proto je již nezbytné, zveřejnit současná pravidla pro konání sportovních akcí z pohledu hygienických omezení.

AKTUALIZACE PODMÍNEK ZDE.

Již příští víkend se všichni sejdeme na prvních závodech a proto je již nezbytné, zveřejnit současná pravidla pro konání sportovních akcí z pohledu hygienických omezení.

Konkrétně první závody ve Vysokém Mýtě budou vypadat následovně:

Účastníci a to všichni, kteří vstoupí do areálu, bez ohledu na to zda se jedná o závodníka, techniky či doprovod, musí splňovat jednu z následujících podmínek:

a)  osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

b)    osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

c)    osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování, které je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice, v jiném členském státě Evropské unie nebo ve státě, který je uveden ve Sdělení Ministerstva zdravotnictví jako země nebo její část s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, které obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal, že u očkování uplynulo:

i) od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka,

ii) od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka, nebo

iii) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců, nebo

d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Paddock bude organizován v zónách po 150 účastnících. 

Přítomnost diváků je možná.  Maximální přípustný počet přítomných diváků nesmí být vyšší než 50 % celkové kapacity míst k sezení nesmí být vyšší než 1000 osob, s tím, že všechny přítomné osoby splňují níže uvedená opatření a po celou dobu akce používají ochranný prostředek dýchacích cest – respirátor nebo obdobný prostředek splňující všechny technické podmínky,

  •      všichni diváci jsou usazeni, a to tak, že s výjimkou osob ze společné domácnosti bude vždy ponecháno mezi jednotlivými diváky nejméně jedno neobsazené sedadlo, přičemž vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 m,
  •      se zakazuje konzumace jídla a nápojů v hledišti.

Diváci rovněž musí splňovat podmínky uvedené výše (antigenní či PCR test, očkování, prodělané onemocnění).

Všichni účastníci akce (diváci, závodníci, doprovod, organizátoři) budou dokládat splnění výše uvedených podmínek čestným prohlášením.

Čestné prohlášení ke stažení ZDE

Samozřejmostí pak je dodržování již zavedených hygienických podmínek jako je dodržování rozestupů, dezinfekce rukou a respirátory. Při samotném závodu sportovci nemusí mít respirátor, při pohybu po závodišti ano.

Není toho určitě málo, na druhou stranu nejedná se dnes již o nestandardní podmínky. V případě jakýchkoliv nejasností nás určitě kontaktujte.

Budeme se těšit na všechny na nadcházejících i dalších závodech, pokud se podmínky do budoucna jakkoliv změní, budeme Vás o tom informovat.

Nezapomeňte se registrovat (přihlásit) na závody elektronicky, jak jsme již upozorňovali dříve (zde).

Závodníci bez vyplněné elektronické přihlášky nebudou moci dokončit administrativní přejímku. V případě dotazů nás opět kontaktujte.

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Sat, 05 Jun 2021 18:14:39 +0200
Termín trénování Supermoto 29.5.2021 sobota https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/954-term%C3%ADn-tr%C3%A9nov%C3%A1n%C3%AD-supermoto-29-5-2021-sobota.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/954-term%C3%ADn-tr%C3%A9nov%C3%A1n%C3%AD-supermoto-29-5-2021-sobota.html 29.5.2021 Trénování Supermoto 9:00 – 18:00 včetně terénu. Písek.  

29.5.2021 Trénování Supermoto 9:00 – 18:00 včetně terénu.

AK Hradiště v AČR

Písek

http://www.autoklub-pisek.cz

 

Veškeré informace ke trénínkům naleznete v sekci Trénování.

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Dvořáková) Aktuality Thu, 20 May 2021 13:38:22 +0200