Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SuperMotoCZ.cz - Články https://supermotocz.cz Wed, 21 Feb 2024 09:49:14 +0100 Joomla! - Open Source Content Management - Version 3.9.27 cs-cz Kalendář - sezóna 2024 https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/993-kalend%C3%A1%C5%99-sez%C3%B3na-2023.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/993-kalend%C3%A1%C5%99-sez%C3%B3na-2023.html Harmonogram závodů na rok 2024.

Konečně vám můžeme představit kalendář na sezónu 2024, protože bez termínů by to pod stromečkem snad ani nebylo ono. Tak šťastně oslavte všechny nadcházející kouzelné a sváteční dny a těšíme se na známé i nové závodníky v příštím roce 2024!

MMCR SUPERMOTO kalendar zavodu 2024

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Mon, 11 Dec 2023 21:26:55 +0100
Shrnutí sezóny a první vyhlídky do nové https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/992-shrnut%C3%AD-sez%C3%B3ny-a-prvn%C3%AD-vyhl%C3%ADdky-do-nov%C3%A9.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/992-shrnut%C3%AD-sez%C3%B3ny-a-prvn%C3%AD-vyhl%C3%ADdky-do-nov%C3%A9.html Velké poděkování všem a krátké zamyšlení.

Závěr sezóny

 

Máme za sebou poslední závod sezóny ve Vysokém Mýtě, sečteno a podtrženo – přes osmdesát jezdců se přihlásilo do šestého závodu seriálu a to je za nás pěkný výsledek.

 

I přes jedno větší zranění Marka Sladkého (#648) v průběhu prvního závodu třídy S9 bez off road se závod odjel bez větších komplikací a nakonec se zdá, že i to jedno zranění má dobrý konec. Gratulujeme všem, kdo se účastnili tohoto i jiných závodů a budeme se těšit v příštím roce. 

 

Celkové výsledky pro první tři místa seriálu najdete v levém menu na hlavní stránce a jména vítězů tam budou čestně zářit až do začátku příští sezóny. Výsledky ze závodů i celkové kompletní výsledky seriálu jsou na Časoměřiči (ZDE) nebo ve Sportity. Za nás se aplikace osvědčila a určitě budeme pokračovat i v příštím roce. Kdo nechtěl používat přímo aplikaci, máme nově i WhatsApp, kam dáváme nejrychlejší a nejdůležitější info k závodům, odkaz na něj najdete na konci článku nebo příští rok na přejímce.

 

V minulosti se k nám dostávalo, že některé informace se k někomu nedostali. Mimo Sportity, WhatsAppu, webových stránek a Facebooku nám letos přibyl i Instagram, za jehož krásné vedení moc děkujeme naší Aničce ?. Všechny odkazy na všechny zmíněné kanály najdete na konci článku, hlavně nás nezapomínejte všude sdílet, označovat, sledovat a … následovat ?.

 

Taky máte nově odkaz na fotky ze závodů, kam budeme postupně přidávat fotky, ať jsou pro Vás dostupné. Všímáme si, že mimo nás, resp. fotografů ze závodů (tímto děkujeme panu Jiřímu Burdovi, který fotil celou naší sezónu a všechny fotky nám poskytl), že fotí i spoustu z Vás, případně Vaše přítelkyně, přátelé, rodiče, apod. – za takové fotky a videa budeme určitě rádi jak my, tak ostatní jezdci a fanoušci, tak je sdílejte na sociálních sítích (nezapomeňte nás označit) nebo kdykoliv posílejte na czsupermoto@gmail.com. Zmíněný odkaz na fotky, který už existuje dáváme i ZDE a ještě budeme určitě v následujících dnech něco přidávat, jak se nám bude sházet ze všech zdrojů.

 

K fotkám také patří i další téma, kterým už volně přecházíme do informací k nadcházející sezóně. V následující sezóně bychom určitě chtěli ještě více zviditelnit Supermoto, a věřte nám, že na tom opravdu pracujeme, i když ne vždy a ne pro všechny je hned vidět výsledek. Jednou z maličkostí na našem seznamu v této oblasti je tisk a prodej triček a dalších předmětů s tématikou Supermoto, určitě se o tom budeme ještě bavit a dáme všem v čas vědět, abychom věděli, jaký máte zájem a o co, ale už teď si můžete připravovat nápady, až přijde na věc.

 

No a nakonec jen malý náhled na příští sezónu – budeme se jako každý rok snažit zajistit závodiště, na kterých jste zvyklí jezdit, jako Vysoké Mýto, Cheb, a Písek, co se týká Písku a problému s hlukem, vypadá to, že jde vše správným směrem a závodiště pro nás bude v příští sezóně opět otevřené. Nicméně sami víte, že závodišť, kde se dá dobře jezdit naše disciplína a zároveň je možné dohodnout nějaké rozumné podmínky není příliš, takže stejně jako loni a před loni budeme pracovat na domluvě s Renate a Rakouskem, protože nám to dává smysl. Víme, že to přináší i určité oběti a ústupky, ale za nás je to možnost, jak se můžete svézt ve větším počtu a taky trochu prostřídat tratě.

 

S tím částečně souvisí i informace ke třídám, které jsme jeli letos a které pojedeme příště. Snažíme se rozšiřovat možnosti i pro jezdce bez licence, proto máme už druhým rokem třídy S10 a S9 a jsme moc rádi, že jsme díky tomu všichni poznali nové možnosti. Nicméně bychom rádi, aby tyto amatérské třídy sloužili hlavně pro jezdce, co si chtějí nově vyzkoušet, jak se jezdí a jestli se to vyplatí nebo třeba pro ty, kdo se chtějí svézt jednu jízdu, opravdu na zkoušku nebo proto, že nemůžou odjet celý seriál, a přijedou se podívat na jeden závod na skok, i když i v tomto případě je již možnost jednorázové licence, která by se vyplatila někomu, kdo se hodí do „lepší“ třídy. Tak je to za nás v pořádku a k tomu tyto třídy jsou. Třída S9 je samozřejmě specifická právě v tom, že je bez off road. Ta původně nijak nesouvisela s tím, zda má jezdec licenci či nikoliv, ale chtěli jsme nechat opět otevřené dveře nelicencovaným jezdcům, aby si to mohli vyzkoušet, osahat ježdění Supermoto, i když tak trochu napůl, ale umožnili tak případný přechod pro jezdce, kteří jsou zvyklí spíše na asfalt. Stalo se tím ale, že se nám do třídy dostala různá úroveň jezdců. Asi nevymyslíme nic, čím bychom se zavděčili všem, ale přehlednější pravidla pro nasazení jezdců do jednotlivých tříd se určitě dozvíte včas před začátkem další sezóny. Doufáme, že se každý najde ve své třídě.

 

Samozřejmě nás těší, že v letošní sezóně se účastnilo tolik nových tváří a doufáme, že se všichni uvidíme i v roce příštím, protože s větší jezdeckou základnou si také budeme moc dovolit více vybírat, kde budeme jezdit a za jakých podmínek. Akorát že zatímco potkáváme na přejímce nováčky, staré tváře nám mizí ze startovních listin a s tím se nám dost těžko bojuje. Víme, že někdo měl úrazy, někomu se prostě v tomto roce nedařilo skloubit pracovní a „volnočasové“ aktivity, ale budeme rádi, když se potkáme v roce 2023 i v nové sezóně. I proto jsme se letos rozhodli tento text poslat všem novým i starým kontaktům i do emailu, aby nám tedy ničí pozornost neutekla i za použití všech výše zmíněných komunikačních kanálů.

 

Poděkování patří pak i Autoklubu ČR i veškerým sponzorům, jako Targa Florio, abDesign, Autodrom Vysoké Mýto, Acerbis, Mefo, Eracer, Stavitelství Vlček. Průběžně se snažíme oslovovat další sponzory, do budoucna bychom se ještě někdy rádi vrátili i k pořádání MS, ale samozřejmě oslovení sponzorů v této disciplíně nepatří k těm snadnějším úkolům. Každopádně se budeme snažit i dál, a jak určitě všichni víte, ve všech oblastech života ke zdárnému splnění úkolu pomůže i trochu štěstíčka i náhody, proto na vás apelujeme i na tomto místě – pokud víte o společnosti, která by byla myšlenkově blízko motocyklové disciplíně jako je Supermoto, není nic snadnějšího, než nám dát typ nebo nás přímo propojit, protože i s osobním kontaktem či doporučením může jít všechno lépe.

 

Hlavní oblasti, kde hledáme dál podporu a a kde se snažíme rozšiřovat jsou ty mediální, děkujeme i České televizi, že nám stále dává prostor ve Světě motorů, koukejte se a sdílejte a zároveň budeme rádi za další možnosti, kde se můžeme zviditelnit a to jak lokálně tak napříč, celou ČR – někteří z Vás třeba mají právě ty možnosti jak propagovat Supermoto, o kterých mi nevíme, jako lokální tisk, rozhlas, nebo časopisy a inzerce s motocyklovou tématikou.

 

Chceme, abyste všichni věděli, že všichni, kdo mají co do činění s přípravou závodů, včetně všech závodišť (zde vkládáme další speciální poděkování, panu Kudrlemu z Písku, resp. celému Autoklubu Hradiště v AČR, panu Podzimkovi a jeho týmu z Kartareny Cheb, a především všem z Autodromu Vysoké Mýto, od Honzy Duška, přes Milana Doskočila až po Veroniku Truhlářovou a všechna jména mezitím, na která tu není dost prostoru, ale patří jim nemenší dík), se snaží dělat maximum pro to, aby nejen závody fungovali, ale měli taky nějakou úroveň, abychom například nemuseli šetřit na věcech jako je bezpečnost našich jezdců. Jak jsme zmiňovali, budeme se snažit dál rozšiřovat povědomí a doufáme, že vás všechny, naše závodníky a fanoušky, můžeme považovat v téhle věci za partnery – šiřte dobré jméno Supermoto (i kdyby ne naše) se všemi výhodami, které tato úžasná a unikátní disciplína má, shánějte nové fanoušky a nové jezdce tak, jak to spoustu z Vás dělalo i v této sezóně nebo v těch minulých – a za to i za vaší přízeň (a často i pochopení) patří velký, snad největší, dík právě vám. Děkujeme!

 

Těšíme se v další sezóně 2024! (D+H)

 

PS: Sezóna tak úplně nekončí, nezapomeňte nás sledovat a podporovat na Supermoto národů, která se koná už 14. a 15. října 2023. Se startovním číslem 54 za nás pojede nováček v SMoN Jan Ulman, startovní číslo 53 bude mít Erik Provazník a startovní číslo 52 Milan Sitnianský. Vše budeme průběžně sdílet na Facebooku a Instagramu, kdo nemá nebo nesleduje – můžete se přihlásit do WhatsApp skupiny!

 

FACEBOOK

square facebook 512

INSTAGRAM

Instagram nová ikona 600x400

 

WhatsApp

MMČR SKUPINA

 

Rajče.net (foto ze závodů)

rajce orig

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Thu, 28 Sep 2023 19:10:13 +0200
Poslední závod sezóny 2023 - Vysoké Mýto 23. a 24. září https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/991-posledn%C3%AD-z%C3%A1vod-sez%C3%B3ny-2023-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-23-a-24-z%C3%A1%C5%99%C3%AD.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/991-posledn%C3%AD-z%C3%A1vod-sez%C3%B3ny-2023-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-23-a-24-z%C3%A1%C5%99%C3%AD.html Informace k 6. závodu ve Vysokém Mýtě

Je před námi poslední závodní víkend, přínášíme tedy praktické informace a jako obvykle zde najdete i kompletní ZÚ a heslo na Sportity, kam budeme přidávat všechny aktuální infomace včetně harmonogramu a výsledků.

 

V sobotu budou tréninky od 11:20, stihneme 5 x 20 minut tréninků

Pokud si však budete chtít zpestřit závodní víkend, tak na sobotní dopoledne jsou připraveny jízdy aut, které budou měřeny a řádně vyhodnoceny a oceněny.

Ještě zbývá pár volných míst, tak se neváhejte přihlásit. (Více ZDE. Registrace do Time Attack Cupu budou probíhat zasláním přihlášky na email: registrace@autodromvmyto.cz, cena 1.500,-).

 

 

PZS bude otevřeno:

dne: 22. září 2023 od 17.00 hod do 22,00 hod
dne: 23. září 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod
dne: 24. září 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod

 

Parkoviště závodních strojů bude otevřeno v pátek 22. září 2023 v 18,00 hod, příjezd do areálu zadní branou od letiště (49°56'05.9"N 16°10'33.8"E).

Při administrativní přejímce bude účtován poplatek 600,- Kč/noc za karavan/obytný vůz.

V celém areálu platí přísný zákaz používání el. koloběžek, segwayů, hoverboardů apod. osobami mladších 18 let pod pokutou 5.000,-. Při používání klasických koloběžek a kol je nutné využívat bezpečnostních pomůcek k tomu určených.

 

ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ KONTROLA

Místo konání: sekretariát závodu a stanoviště technické kontroly.

Sobota 23. září 2023 18:00 - 19:00

Neděle 24. září 2023 7:30 - 8:00

 

Při administrativní kontrole bude pořadatel požadovat platnou licenci jezdce.

 

VKLADY DO ZÁVODU:

Vklady jezdců pro jednotlivé podniky činí:

2.600,- Kč pro třídu 1

2.600,- Kč pro kategorii 2,4,9

2.400,- Kč pro kategorii 3, 10

1.700,- Kč pro třídy 5, 6 a kategorii 7,8

 

Součástí vkladu jsou sobotní neoficiální tréninky. Tréninky budou měřeny.

 

Vklady budou navýšeny o pojištění odpovědnosti jezdce (140,-). Tato částka je pořadatelem poukázána na účet pojišťovny.

Jezdec jedoucí ve více kategoriích hradí pojištění pouze jednou a v druhé (levější) kategorii je mu udělena sleva 50%.

 

Po celém areálu je vypsán zákaz rušení nočního klidu od 22:00 do 06:00.

 

Kompletní ZU - ZDE.

 

Heslo Sportity:

2VM2023

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Thu, 21 Sep 2023 11:54:28 +0200
5. závod - MELK (Rakousko) https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/990-bude-se-na-co-t%C4%9B%C5%A1it-u%C5%BE-9-a-10-9-2023.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/990-bude-se-na-co-t%C4%9B%C5%A1it-u%C5%BE-9-a-10-9-2023.html

Předposlední závod je před námi a to na krásné trati v Melku v Rakousku. Místo konání napovídá, že opět pojedeme spojený závod, takže o závodníky a napínavou podívanou nebude nouze! Těšíme se na Vás na dalším závodě a prosíme všechny o co nejdřívější přihlášení do závodu ZDE (především z důvodu náročnější organizace harmonogramu při spojeném závodě). To platí hlavně pro úžasnou kategorii S9!

 

Několik základních informací k závodu:

PŘÍSTUP
Číslo silnice: L 5339, Am Wachauring
Nejbližší město: Melk
TRAŤ
Název tratě: Wachauring
POŘADATEL
Název klubu: Supermoto Austria
Sídlo: Seethurnstrasse 5, 5350 Strobl


PZS bude otevřeno: dne: 8. září 2023 od 17.00 hod do 19,00 hod
dne: 9. září 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod
dne: 10. září 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod

Parkoviště závodních strojů bude otevřeno v pátek 8. září 2023 v 17,00 hod. Poplatek je již zahrnut do vkladu. Prosíme o respektování rezervovaných míst v paddocku.

 

Po celém areálu je vypsán zákaz rušení nočního klidu od 22:00 do 06:00.

 

 ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ KONTROLA
Místo konání: sekretariát závodu a stanoviště technické kontroly.
Sobota: 9.září 2023 7:00 - 14:00
Neděle: 10. září 2023 8:00 - 9:00
Při administrativní kontrole bude pořadatel požadovat platnou licenci jezdce.

Podpisem formuláře přihlášky do závodu jezdec potvrzuje, že je vlastníkem mezinárodní licence.

Časy administrativní přejímky se mohou měnit, seldujte SPORTITY.

 

VKLADY DO ZÁVODU

130€ pro třídu 1
130€ pro kategorii 2,4,9
130€ pro kategorii 3, 10
50€ pro třídy 5, 6 a kategorii 7, 8

 

KOMPLETNÍ INFORMACE (ZÚ):

ČR - ZDE

ZU Supermoto Austria - ZDE

(nebo na Sportity)

 

SPORTITY:

Melk20231024 1

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu!

 

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Thu, 31 Aug 2023 16:53:43 +0200
4. závod - Cheb https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/989-4-z%C3%A1vod-cheb.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/989-4-z%C3%A1vod-cheb.html 19. a 20. srpna v na závodišti FUN ARENA CHEB.

Mezinárodní mistrovství České republiky Supermoto 2023
Název podniku: Supermoto 2023 MMČR Supermoto

 

Třída 1. S1
Třída 2. S5
Třída 3. S6

Vypsané kategorie:

Kategorie 2. S2
Kategorie 3. S3 MX Cup
S3 Veterán Cup 40+
S3 Veterán Cup 50+
Kategorie 4. S4 Quad
Kategorie 7. S7 AKU
Kategorie 8. S8 bez off-road
Kategorie 9. S9 bez off-road
Kategorie 10. S10 Hobby amatér
Číslo podniku: AČR 220/405 EMN 23/638
Místo podniku: Cheb
Datum pořádání: 20. srpen 2023

PŘÍSTUP
Číslo silnice: Výjezd č. 162 z rychlostní silnice R6 směr Planá (3km od Chebu)

Název klubu: Funarena Cheb s.r.o.
Sídlo: Tepelská 137/3, Mariánské Lázně 353 01

PZS bude otevřeno: dne: 18. srpen 2023 od 09.00 hod do 24,00 hod
dne: 19. srpen 2023 od 07.00 hod do 21,00 hod
dne: 20. srpen 2023 od 07.00 hod do 21,00 hod

Parkoviště závodních strojů bude otevřeno v pátek v 9,00 hod. Servisní poplatek 600,- Kč/26 EUR/každá noc/karavan, obytný vůz, se bude hradit při vjezdu do areálu na recepci.


Za páteční trénink probíhající od 10–17 hod. bude účtováno 1200 Kč/52 EUR, od 13 – 17 hod. 800 Kč/35 EUR.

Částky budou jednotné pro všechny jezdce.


V celém areálu platí přísný zákaz používání el. koloběžek, segwayů, hoverboardů apod. osobami mladších 18 let pod pokutou 5.000,-. Při používání klasických koloběžek a kol je nutné využívat bezpečnostních pomůcek k tomu určených.

PŘIHLÁŠKY
ZDE

ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ KONTROLA
Místo konání: sekretariát závodu a stanoviště technické kontroly.
Sobota 19. srpna 2023 18:00 –19:00
Neděle 20. srpna 2023 8:00 – 8:30
Při administrativní kontrole bude pořadatel požadovat platnou licenci jezdce.

Časy administrativní kontroly se mohou přizpůsobit v době konání závodů. Veškeré aktuální informace na Sportity. 

 

OPĚT BUDE V CHEBU KATEGORIE Pohár Pivního Skauta!!!

A navíc v pátek večer FUNARENA pořádá Adrenalin Cup (motokáry) - více info zde.

 

SPORTITY:

359840571 690276133139183 1895380156213065262 n

 

Kompletní ZÚ na Sportity nebo ZDE

Harmonogram a ostatní aktuality budou také na Sportity.

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Mon, 14 Aug 2023 10:43:48 +0200
3. závod za námi - Závodní víkend ve Vysokém Mýtě https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/988-3-z%C3%A1vod-za-n%C3%A1mi-z%C3%A1vodn%C3%AD-den-ve-vysok%C3%A9m-m%C3%BDt%C4%9B.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/988-3-z%C3%A1vod-za-n%C3%A1mi-z%C3%A1vodn%C3%AD-den-ve-vysok%C3%A9m-m%C3%BDt%C4%9B.html Info ze závodu z půlky seriálu.

Po víkendovém závodění ve Vysokém Mýtě už známe průběžné výsledky ve chvíli, kdy máme odjetou polovinu letošních naplánovaných závodů. 

Průběžné výsledky najdete na hlavní stránce a kompletní výsledky pak ZDE.

S1 - Milan Sitnianský (#121)

2. místo - Provazník Erik (#140)

3. místo - Vlasák Michal (#48)

S2 - Surányi Balazs (#198)

2. místo - Vlasák Michal (#48)

3. místo - Jůda Dominik (#69)

S3 40 - Solík Michal (#12)

2. místo - Pešek Jiří (#53)

3. místo - Mazoch David (#666)

S3 50 - Starý Miroslav (#88)

2. místo - Bednář Libor (#420)

3. místo - Urban Alexnder (#131)

S3 MX - Berger Jan (#36)

S5 - Kokeš Matěj (#888)

2. místo - Bereczki David (#121)

3. místo - Maštalíř Hynek (#29)

S6 - Hollas Martin (#174)

2. místo - Hubička Štěpán (#55)

3. místo - Hollas Matěj (#173)

S9 - Prokeš Michal (#10)

2. místo - Lovětínský Jiří (#14)

3. místo - Pinc Petr (#822)

S9 Hobby - Nejedlo Aleš (#98)

2. místo - Szabo Michal (#163)

3. místo - Sladký Marek (#648)

S10 - Grygařík Vlastimil (#139)

2. místo - Fuchs Petr (#249)

3. místo - Fuchs Ondřej (#6)

 

Závod se obešel zcela bez zranění, za což jsme moc rádi. Do příštího závodu v Chebu užívejte prázdniny, odpočívejte, nabírejte síly a nezapoměňte trénovat. Už teď se můžete přihlašovat na srpnový závod v Cheu ZDE.

Během delší prázdninové pauzy se Vám budeme snažit přinášet aktuální novinky, sledujte nás proto na Facebooku a nově taky na Instagramu:

Facebook logo pngtree instagram icon instagram logo png image 3584853

 

Zatím co se budete připravovat a trénovat, posílejte nám určitě svoje videa a fotky, nebo je sdílejte na výše uvedených sociálních sítích. Případně sdílejte s fanoušky Supermoto, ať je nás co nejvíc, a můžeme sdílet svoje zážitky s motorsportu napříš zemí. 

 

Těšíme se na Vás na dalším závodě a doufáme, že se sejdeme v plném počtu a ideálně uvidíme i nějaké nové tváře!

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Mon, 03 Jul 2023 11:22:59 +0200
Závody Vysoké Mýto + tréninkový den https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/987-z%C3%A1vody-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-tr%C3%A9ninkov%C3%BD-den.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/987-z%C3%A1vody-vysok%C3%A9-m%C3%BDto-tr%C3%A9ninkov%C3%BD-den.html Info k příštímu závodu a mimořádnému tréninku.

Za týden se opět potkáme na již 3. závodě letošního seriálu, tentokrát ve Vysokém Mýtě (1. - 2. 7. 2023. 

 

Tentokrát se můžete těšit na všechny kategorie a neměli byste si nechat ujít ani mimořádný tréninkový den 30. 6. 2023. 

 

Organizační informace k závodům:

Vypsané třídy:

- Třída 1. S1

- Třída 5. S5 Junior

- Třída 6. S6 Elév

Vypsané kategorie:

- Kategorie 2. S2

- Kategorie 3. S3 MX Cup, S3 Veteran Cup 40+, S3 Veteran Cup 50+

- Kategorie 4. S4 Quad

- Kategorie 7. S7 AKU

- Kategorie 8. S8 bez off-road

- Kategorie 9. S9 bez off-road

- Kategorie 10. S10 Hobby amatér

 

PZS bude otevřeno: dne: 30. červen 2023 od 17.00 hod do 22,00 hod

                                 dne: 1. červenec 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod

                                 dne: 2. červenec 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod

Parkoviště závodních strojů bude otevřeno v pátek 30. červen 2023 v 17,00 hod, příjezd do areálu zadní branou od letiště (49°56'05.9"N 16°10'33.8"E).

Při administrativní přejímce bude účtován poplatek 600,- Kč/noc za karavan/obytný vůz.

V celém areálu platí přísný zákaz používání el. koloběžek, segwayů, hoverboardů apod. osobami mladších 18 let pod pokutou 5.000,-. Při používání klasických koloběžek a kol je nutné využívat bezpečnostních pomůcek k tomu určených.

 

Harmonogram najdete již brzy na sportity jako obvykle:

 

Myto2023

 

ZU je na Sportity již nyní, případně si ho můžete stáhnout ZDE. Každopádně je už teď jasné, že tréninků bedete mít opravdu dostatek, tak se nezapomeňte přihlašovat zde!

 

Kompletní informace k tréninkovému dni najdete na webu aotuodrumu VM nebo na jejich FB (odkaz na událost zde), sledujte náš facebook a taky nezapomeňte, že nově jsme i na instagramu!

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Sun, 25 Jun 2023 16:10:27 +0200
Druhý závod Fuglau - už za 14 dní https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/986-druh%C3%BD-z%C3%A1vod-fuglau-u%C5%BE-za-14-dn%C3%AD.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/986-druh%C3%BD-z%C3%A1vod-fuglau-u%C5%BE-za-14-dn%C3%AD.html Informace k závodu v Rakousku.

Těšíme se na všechny na dalším ze závodů seriálu, který proběhne již 17. a 18. června 2023 v Rakousku. 

 

Veškeré informace najdete v přiložených ZU (na konci článku), další informace budeme jako vždy přidávat do aplikace Sportity, kde již nyní najdete zmíněná Zvláštní ustanovení. Výtah nejdůležitějších informací je zde:

 

Název tratě: MJP Racing Arena Fuglau (Fuglau 59, 3591 Fuglau, Rakousko)

 

Vypsané kategorie:

Kategorie 2. S2
Kategorie 3. S3 MX Cup
S3 Veterán Cup 40+
S3 Veterán Cup 50+

Kategorie 7. S7 AKU
Kategorie 8. S8 bez off-road
Kategorie 9. S9 bez off-road
Kategorie 10. S10 Hobby amatér

 

S9 POZOR: Máme přislíbenou spolupráci ve smyslu vypsání třídy S9, jak jsme se domluvili na závodě v Písku, zatím se nám ale nešelo tolik přihlášek do této katogorie, kolik jsme měli přislíbeno - prosíme všechny závodníky, který mají zájem a ještě se nepřihlásili, ať se přihlásí do konce tohoto týdne. 

Přihlášení jezdci mohou se závodem počítat a my počítáme s jezdci. Tak ať se prosím všichni sejdeme v co největším počtu!

 

PZS bude otevřeno: dne: 16. červen 2023 od 17.00 hod do 19,00 hod
dne: 17. červen 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod
dne: 18. červen 2023 od 07.00 hod do 19,00 hod

 

ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ KONTROLA
Místo konání: sekretariát závodu a stanoviště technické kontroly.
Sobota: 17. červen 2023 7:00 - 14:00
Neděle: 18. červen 2023 8:00 - 9:00

 

POJIŠTĚNÍ:
Viz. ZU Supermoto Austria.
Podpisem formuláře přihlášky do závodu jezdec potvrzuje, že je vlastníkem mezinárodní licence.

 

VKLADY DO ZÁVODU:

130€ pro třídu 1
130€ pro kategorii 2,4,9
130€ pro kategorii 3, 10
50€ pro třídy 5, 6 a kategorii 7, 8

 

Sportity heslo:

Fuglau2023

 

ZU - ZDE

ZU Austria - ZDE

 

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Mon, 05 Jun 2023 12:28:34 +0200
První závodní víkend za námi (plus info Fuglau) https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/985-prvn%C3%AD-z%C3%A1vodn%C3%AD-v%C3%ADkend-za-n%C3%A1mi-plus-info-fuglau.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/985-prvn%C3%AD-z%C3%A1vodn%C3%AD-v%C3%ADkend-za-n%C3%A1mi-plus-info-fuglau.html Krásné výsledky, nakonec i uspokojivé počasí a účast nováčků.

Vítězové prvního závodu v Písku jsou už jasní, závod se obešel bez vetších komplikací a navíc se nám sešlo i několik nových tváří v kategoriích S10 a S9, což nám trohchu zamíchalo zaběhlým pořadím. Všechny výsledky můžete najít na webu casomeric.cz  nebo na na stránkách ZDE.

Průběžně také můžete vidět výsledky na pravé straně hlavní strany. 

 

V písku jsme odpouštěli nepřihlášené závodníky, na další závod ve Fuglau ale prosíme všechny (i nováčky) ať se přihlašují v dostatečném předstihu - přihlašování Fuglau 17. a 18. června ZDE. 

Zvláště prosíme o přihlašování jezdců z kategorie S9, jejich kategorie není ve sloučeném závodě v Rakousku oficiálně vypsaná, proto jsme již na posledním závodě avizovali, ať se jezdci z dané kategorie přihlásí co nejdříve, protože při případném otevření kategorie je nutné mít dostatek jezdců. Kateforii S9 pro závod ve Fuglau proto uzavřeme již 21. 5. 2023. 

 

Těšíme se na dalším závodě na všechny závodníky nebo i případně na další!

 

Všechny zveme na sledování středečního světa motorů! (17. 5. 2023)

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Sun, 14 May 2023 20:03:41 +0200
Zrušení závodu - Písek srpen 2023 (náhrada VM září) https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/984-zru%C5%A1en%C3%AD-z%C3%A1vodu-p%C3%ADsek-srpen-2023-n%C3%A1hrada-vm-z%C3%A1%C5%99%C3%AD.html https://supermotocz.cz/%C4%8Dl%C3%A1nky/item/984-zru%C5%A1en%C3%AD-z%C3%A1vodu-p%C3%ADsek-srpen-2023-n%C3%A1hrada-vm-z%C3%A1%C5%99%C3%AD.html Závod, který měl proběhnout 5. - 6. 8. 2023 se ruší a nahrazuje se nově vypsaným závodem ve Vysokém Mýtě (23. - 24. 9. 2023).

Z důvodu hlukové studie v areálu závodiště Písek-Hradiště se ruší závod, který měl proběhnout 5. - 6. 8. 2023 dle oficiálního kalendáře v Písku. Závod bude nahrazen nově vypsaným závodem ve Vysokém Mýtě (23. - 24. 9. 2023).

 

Přihlašování a kompletní kalendář ZDE

 

ZMENA MMCR SUPERMOTO kalendar zavodu05 23

]]>
hanadvorakova.post@gmail.com (Hana Novotná) Aktuality Sun, 07 May 2023 10:37:17 +0200